O firmie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe  „PANEL” Spółka Cywilna rozpoczęło swoją działalność w 1995 roku. Właścicielami spółki są mgr inż. Dariusz Pardela i mgr inż. Piotr Leganowski,  absolwenci Politechniki Częstochowskiej Wydziału Budownictwa.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze  inwestycji remontowo-budowlanych. W ostatnich latach skupiliśmy się na realizacjach inwestycji komercyjnych w centrach i galeriach handlowych na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Wykonaliśmy kilkaset obiektów handlowych, usługowych oraz gastronomicznych. Współtworzymy od samego początku  (od 1998 roku do chwili obecnej) rozwój sieci salonów jubilerskich Yes Biżuteria z Poznania – jako generalny wykonawca. Jako jedyny i generalny wykonawca rozwijamy największą w Polsce sieć kantorów wymiany walut Exchange Group (ponad 60 realizacji)

P.W.”PANEL”S.C. nie ogranicza swojej działalności do prac w centrach handlowych. Wykonujemy prace wykończeniowe oraz remontowe dla osób fizycznych, firm oraz w obiektach użyteczności publicznej. Wykonaliśmy szereg specjalistycznych prac w dużych zakładach przemysłowych. Wszystkie zrealizowane przez nas inwestycje są najlepszą reklamą. Z pełną odpowiedzialnością zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług.